Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Tereza Balonová

Česko

 

Placeholder image

Tereza Balonová je sedmnáctiletá písničkářka, která se pohybuje mezi žánry, folk, rock, pop, blues. Na kytaru se začala učit u kytarového mága Martina Rouse, psát vlastní písničky zkouší od 12 let a v roce 2015 natočila s pomocí dalších muzikantů prvotinu Alchymie. Po hudební scéně studentských akcí, klubů a festivalů se pohybuje nejčastěji sama se svojí tvorbou, pro její projev je charakteristické časté využívání looperu. První zkušenost s Portou Tereza má z roku 2015, kdy se zúčastnila Dětské Porty a v republikovém finále skončila na 3. místě.

Na konci června 2018 se stává vítězkou PORTY v Řevnicích a postupuje na INTERPORTU 2019 do Ústí nad Labem.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter