Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

The Addams Sisters

Česko

 

Placeholder image

Sesterské duo Marky a Majdy Adamcových vzniklo v červnu 2015. Hrají si pro radost, píší své vlastní písničky a na vystoupeních je doplní o cover verze známých hvězd jako Shawn Mendes, Ed Sheeran, Oh Honey.   V The Addams Sisters od ledna 2018 je stálou členkou i "třetí sestra" Kika Rozsívalová, která hraje na baskytaru a kytaru.
Za svou existenci stihly odehrát na 80 koncertů nejen po celé Moravě, ale i na Slovensku, Polsku, Holandsku. V roce 2017 natočily zpěvy a píseň Sukně z listí pro vánoční CD skupiny A.M.Úlet Ze slámy betlémské, které prezentovaly v živém pořadu TV NOE Cvrlikání. V dubnu 2018 zahrály v pořadu „Jak se Vám líbí“ na Rádiu Proglas a vystoupily na prestižním udělování Cen Olomouckého kraje v oblasti kultury v Prostějově. V květnu se chystají do hudebního pořadu „Polton klub“ slovenské televize TV LUX a úspěšně se týdny drží ve Folkparádě Českého rozhlasu.
Nyní připravují ve studiu Piraňa svůj  maxisingl, který by měl spatřit světlo světa před nadcházející festivalovou sezónou.

Sestava:

Magdaléna Adamcová:
kytara, housle, baskytara, klavír, percussion, zpěv, autorka textů a hudby

Markéta Adamcová:
klavír, baskytara, zpěv, autorka hudby a textů

Kristýna Rozsívalová:
basová kytara, akustická kytara, zpěv, autorka hudby a textů

24. listopadu 2018  zvítězily  THE ADDAMS SISTERS  na celostátní hudební soutěžní přehlídce BRÁNA 2018 a postoupily jako další český soutěžící na INTERPORTU 2019 do Ústí nad Labem.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter