Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

VĚTRNO

Česko

 

Placeholder image

Již od konce června 2019 známe vítěze české PORTY z Řevnic. Stala se jím skupina VĚTRNO, která bude jistě patřit mezi favority i v Ústí nad Labem. Liberecká, původně trampská skupina  byla založena v roce 1985 Jarmilou Káčou a Pavlem Déčkem Vinklátovými.  Ve své dlouhé historii- tak jak to bývá- několikrát měnila své složení a na čas dokonce přerušila svoji činnost. K poslední změně v kapela došlo v roce 2018. Hned v následujícím roce Větrno postoupilo z oblastního kola do Řevnic a tam to vyhrálo na celé čáře, takže letos ji uvidíme soutěžit na INTERPORTÉ.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter