Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Vocal Sisters

Česko

 

Placeholder image

Dalším českým soutěžícím na INTERPORTĚ bude absolutní vítěz brněnské BRÁNY. To je vlastně “dorostenecká“ PORTA pro soutěžící do 18 let. V listopadu 2019 se jím stala skupina VOCAL SISTERS, která vystupovala na  INTERPORTĚ 2018 v Ústí jako hodně mladý talentovaný host mimo soutěž. 
VOCAL SISTERS  založily v roce 2013 tři kamarádky, zpěvačky Agáta Mičová, Kateřina Chybová a Anna Marie Pěchová. O tři roky později se skupina rozrostla o kytaristu Samuela Rychtara, dále se přidal bubeník David Kašuba a nakonec klávesistka Aneta Králová         
Skupina koncertuje především na Moravě, ale viděli ji už i například diváci na české Portě v Řevnicích. Loni se také kapela odhodlala k velkému kroku - kromě převzatých písniček se její repertoár rozrůstá i o vlastní tvorbu.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter