Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

WeHiBa

Česko

 

Placeholder image

WeHiBa je kapela, která se nenechává svazovat žánry.  Většinou vystupují s vlastními písněmi.   V repertoáru má i nemálo vlastních verzí našich i světových hitů. Hraní pro publikum je naplňuje a většinou jejich hraní naplňuje i publikum.  Výraznou osobností kapely je zpěvačka Verča o které se říká že má v hrdle  jaderný reaktor a  je docela těžké nebýt tou přílivovou vlnou energie zasažen.

Kapela je vítězem národního  festivalu PORTA 2022,  odkud postoupila do finále mezinárodní soutěže INTERPORTA.

Galerie

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter