Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

Program INTERPORTY 2019

 

Interporta se uskuteční 13. až 15. června 2019

Jak je z termínu 13. až 15. června 2019 patrno, opět se vracíme ke třídennímu programu. Začínat se bude tedy už ve čtvrtek a to hned s hudebními esy. Na prvním koncertním večeru nazvaném (Nejen) bluegrassový předkrm totiž zahrají MALINA BROTHERS, Vojta Kiďák Tomáško, PŘELET MS a ještě jedno malé překvapení.

Během pátečního odpoledne proběhne zbrusu nová československá autorská soutěž JUNIOR SONG, která je určena autorům do třiceti let. Podrobně o ní napíšeme jinde.

Jako hosté v pátek zahrají Spirituál Kvintet, Petr Kocman s PK Bandem a Karlem Kahovcem, Děda Mládek Illegal Band a také Ondřej Havelka a Melody Makers s trampskými písničkami z první republiky.

V sobotu po mezinárodní interpretační soutěži uvidíme mezi hosty loňského vítěze Angličana Justina Lavashe, písničkáře Pavla Dobeše, kapelu Rangers - Plavci, skupinu Bratří Ebenů, ale také Cadillac Pavla Brümera , Adélu Jonášovou, brněnský Přístav a další.

Podrobnější program doplněný o doprovodné akce uveřejníme během prvního čtvrtletí 2019. Máte se na co těšit!

Lights

Adéla Jonášová

Lights

Pavel Dobeš

Lights

Bratři Ebeni

Lights

Marek Eben

Lights

Děda Mládek Illegal Band

Lights

Justin Lavash

Lights

Malina Brothers

Lights

Ondřej Havelka

Lights

Petr Kocman

Lights

Přelet MS

Lights

Rangers

Lights

Spirituál Kvintet

Lights

CADILLAC PB, na fotografii ještě v původní sestavě s Pavlem Brümerem

Lights

Přístav
 

Lights

Páteční moderátoři Matina Hrbková a Petr Beran

Lights

Sobotní moderátor
Petr Lüftner

Lights

Karel Kahovec

Lights

Čtvrteční moderátor Jan Moucha

Lights

GOLDEN´S CREEK

Lights

Vojta Kiďák Tomáško

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter