Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

PROGRAM INTERPORTA 2021

květen? červen? červenec srpen 2021 open air scéna U LAGUNY, Severní Terasa
Ú S T Í N A D L A B E M

Doprovodné koncerty INTERPORTA 2021 v Národním domě v Ústí nad Labem

 
Středa 12. 5. 19:000   Robert Křesťan a DRUHÁ TRÁVA

Pondělí 17. 5. 19:000   KAMELOT

Pátek 28. 5. 19:000   MALINA BROTHERS

Čtvrtek 10. 6. 20:000   Karel Plíhal

 

Předprodej vstupenek v recepci Domu kultury. Více na www.vstupenkyusti.cz

Během soboty 31. července a neděle 1. srpna se na podiích U LAGUNY vystřídají soutěžní formace z pěti zemí nejen Evropy.

V sobotu proběhne autorská soutěž českých a slovenských autorů ve věku do 33 let a kromě nich uvidíme i několik hostů: 
Po delší době nám na našem festivalu zahraje (téměř)ústecká nepřehlédnutelná bluegrassová skupina BURIZON. Také pro dalšího hosta nepůjdeme daleko: Pro velký úspěch „Písniček s příběhem“ z loňského září, jsme opět pozvali ústecký WTC Band. Muzikanti z různých (většinou rockových) ústeckých kapel se sešli v projektu World Top Country písniček, zpívaných pouze v anglickém originále. Velmi zasvěceně i zábavně dovedou o každé písni a jejích původních interpretech vyprávět. Další hosté už poházejí z větší dálky a zatím si je ponecháme jako překvapení.

 I když už jste nedělní koncerty na Mezinárodní Portě v Ústí n. L. zažili, pod hlavičkou INTERPORTY bude letošní nedělní finále novinkou.

 Kromě šesti soutěžících, vesměs vítězů či finalistů svých národních soutěží, zazpívá vítěz autorské Porty v Ústí nad Labem z roku 2008 XINDL X, country legendy FEŠÁCI či RANGERS BAND, ale taky na např. POKÁČ nebo také slovenští NO NAME

Produkci nedělního finále poprvé v historii PORTY, resp. INTETPORTY zajišťuje Luboš Machoň, podpořen týmem své agentury DREAM PRO.

Moderovat bude Petr Beran, a když bude hodný, občas mu pomůže i osvědčená polská kolegyně Martyna Rudnická. 

Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat. 
 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter