Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Placeholder

PROGRAM INTERPORTY podzim 2023

   

Čtvrtek 2. listopadu 2023 od 18 hodin

Národní dům, Velká Hradební 33, Ústí nad Labem

TRAMPSKÝ VEČER

18:00STŘEPY a hostépísničky KAPITÁNA KIDA a veselé vzpomínky jeho kamarádů
19:00CHOROŠIjedna z nejlepších mladých českých kapel se současnými trampskými písničkami
20:00HOP TROPkoncert výrazného českého hudebního uskupení, které u nás patří ke špičce ve svém žánru.

 
  

Pátek 3. listopadu 2023 od 18:30 hodin

Kinosál Domu kultury, Velká Hradební 19, Ústí nad Labem

FOLKOVÝ VEČER

18:30EPYDEMYEvítězové PORTY 2006 a držitelé ceny Anděl 2015
19:45MONIKA SONK TRIO vítězové autorské soutěže JUNIOR SONG 2023
20:50RADŮZAzpěvačka, multiinstrumentalistka, skladatelka textařka a spisovatelka

 
  

Sobota 4. listopadu 2023 od 14 hodin

Dům kultury, Velká Hradební 19, Ústí nad Labem

14:00WTC BANDOriginální „Word top country“ kapela, složená z ústeckých muzikantů, kteří se běžně zabývají jinou muzikou. Světové country písničky interpretují pouze v originále a jejich frontman Petr Beran o nich pozoruhodně vypráví.
15:15SLZAČeská hudební skupina, držitelka řady ocenění. Její členové Petr Lexa a Lukáš. Bundil jsou na koncertech doprovázeni dalšími hudebníky , kteří však nejsou stálými členy skupiny. Spolupracují s Ondřejem Ládkem, kterého diváci INTERPORTY v Ústí nad Labem znají už od roku 2008 jako XINDLA X, jako vítěze ústecké autorské soutěže.
16:30FRIDRICH a FRIDRICHÚstecké překvapení jarní části letošní INTERPORTY. V autorské soutěži JUNIOR SONG získali Cenu diváků a v programu sobotního koncertu nemohou chybět.
17:20Petr KOCMAN a PK BANDVýrazná osobnost současné české country muziky se zkušenostmi ze spolupráce s významnými světovými i našimi countrymany a country kapelami (George Hamilton IV, Pavel Bobek, Alan Mikušek, Jan Vyčítal, GREENHORNS,FEŠÁCI a mnozí další.)
18:00Petra ČERNOCKÁTuhle českou zpěvačku a herečku není třeba dlouze představovat . Ústecké obecenstvo ji zná moc dobře. Na INTERPORTĚ zpívala naposledy v roce 2020, kdy zaskočila za onemocnělou Naďu Urbánkovou.
19:00SISSOSSesterské akustické duo původem ze Sydney, momentálně žijící v Berlíně. Talentované sestry Georgie a Stephanie Fisher jsou absolutními vítězkami INTERPORTY 2021. Jako vítězky předchozího ročníku měly původně vystoupit na galakoncertu INERPORTY v loňském roce. Vystoupení jim však na poslední chvíli změnil COVID a jejich koncert u nás byl o rok odložen.
20:15Tomáš KLUS a CÍLOVÁ SKUPINADříve méně známý úspěšný moderní pětibojař, nyní mnohem více známý úspěšný český herec a písničkář. Pořadatelům INTERPORTY se vystoupení nositele mnoha hudebních a interpretačních cen podařilo zajistit po několikaletém úsilí.

 
  

Restaurace Domu kultury,
Velká Hradební 19, Ústí nad Labem
od 16 hodin

COUNTRY SCÉNA

16:00ŠROTnová kapela, složená ze zkušených ústeckých muzikantů, soustředěných kolem banjisty Roberta Brauna (dříve KATALOG). Hrají především bluegrass, ale i jazz a jiné žánry
17:40BLUE EYESpopulární severočeská bluegrassová kapela se zpěvačkou Marcelou Salakovou-Mouchovou
19:10REKONVALESCENCEPražská country kapela s dlouhým názvem, ale také už dlouhou tradicí na české country scéně se dostaví i se svým plkačem II. kategorie.(Ano, přijede i Bezi jr.)

 

PARTNEŘI SOUTĚŽE

 

 

 

 

 
INTERPORTA, do roku 2017 Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní. Navazuje na padesátiletou tradici proslulého festivalu PORTA, který vznikl v roce 1967 právě v Ústí nad Labem.
Jediným pořadatelem této mezinárodní soutěže je nově založený zapsaný spolek INTERPORTA. Jeho členy jsou jak dlouholetí pořadatelé Mezinárodního festivalu PORTA, tak noví příchozí z řad ústeckých muzikantů.

 

Kontakt

INTERPORTA z. s.

Višňová 2834/ 1, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem

IČO : 06575277
e-mail: interporta@seznam.cz
http://www.interporta.cz
 

Facebook   twiter